دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دوره ویدئویی آموزش مهارت Reading آزمون آیلتس

آزمون آیلتس (IELTS) همانطور که می دانید برای افرادی ارائه شده است که می خواهند به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنند و یا در یکی از این کشورها تحصیل کنند. در این آزمون هر داوطلب براساس مهارت های چهارگانه مورد ارزیابی قرار می گیرد، که یکی از این مهارت ها، مهارت درک مطلب یا همان Reading است. آزمون مهارت Reading در آزمون های آیلتس آکادمیک و جنرال با هم متفاوت هستند. هر آنچه که در این مطلب ارائه شده است مربوط به آزمون مهارت Reading از آیلتس آکادمیک می باشد. در این پست یک دوره ویدئویی ارائه شده است که به داوطلبان این آزمون کمک می کند آمادگی خود برای آزمون مهارت Reading را افزایش دهند.

همانطور که می دانید برای مهارت Reading هر داوطلب در انتهای آزمون نمره ای در بازه 1 تا 9 دریافت خواهد کرد، سه مهارت دیگر نیز به همین صورت هستند. مهارت Reading (به همراه مهارت Listening) دو مهارتی هستند که داوطلب در واقع چیزی را از خود تولید نمی کند، بلکه پاسخ های او براساس مقالاتی است که برای او ارائه شده است. یک داوطلب برای اینکه نمره خوبی در آزمون این مهارت بگیرند تنها اینکه سطح زبان بالای داشته باشد کافی نیست؛ علاوه بر این عوامل دیگری مثل میزان آشنایی داوطلب با نوع و ساختار سوالات، میزان تسلط داوطلب روی تکنیک هایی که زمان کمتری می گیرند اما نتیجه بهتری خواهند داشت، سرعت عمل داوطلب در پاسخ دادن به سوالات… نیز در این خصوص تاثیر قابل توجهی دارند.

دوره ای که در اینجا ارائه شده است در قالب ویدئوهای ضبط شده می باشد و توضیحات مربوطه به زبان فارسی است. در نظر داشه باشید که در این دوره زبان عمومی تدریس نشده است، از این رو داوطلبی که قصد دارد از این دوره استفاده نماید، سطح زبان او باید حداقل در حد سطح متوسط باشد.

 

دوره آموزش مهارت Reading آیلتس

در دوره ویدئویی حاضر که به مهارت Reading از آیلتس آکادمیک اختصاص دارد آموزش جامعی برای دواطلبان آزمون این مهارت ارائه شده است که می تواند به شما کمک کند به نمره 7 و بالاتر در این آزمون دست پیدا کنید. تعدادی از مباحثی که مخاطبان این دوره آنها را فرا خواهند گرفت در زیر فهرست شده اند:

  • اطلاعات مقدمه ای در مورد آزمون مهارت Speaking (انواع آزمون های این مهارت، متن های که ارائه می شوند، کلیت سوالاتی که برای متن ها ارائه می شود، مدت زمانی که داوطلب دارد…)
  • بررسی جامع انواع سوالاتی که در آزمون مهارت Reading یک داوطلب ممکن است با آنها روبرو شود.
  • بررسی نحوه پاسخ دادن به هر یک از انواع سوالاتی که در آزمون این مهارت داده می شوند.
  • ارائه مثال هایی که داوطلب با دیدن آنها مباحث آموزش داده شده را بهتر متوجه می شود.
  • بررسی جامع استراتژی هایی که به زبان آموز کمک می کند با صرف وقت کمتر نتیجه بهتری بگیرند
  • پرداختن به استراتژی هایی که توسط داوطلب های زیادی استفاده می شوند اما از لحاظ نتیجه رضایت بخش نیستند!

 

قسمتی از یکی از این ویدئوهای این دوره را می توانید در زیر به صورت آنلاین مشاهده نمایید:

 

توجه: هر گونه استفاده از این ویدئوها توسط وب سایت ها و اپلیکیشن ها و یا کپی از محتوای این دوره به هر شکلی شامل پیگرد قانونی خواهد بود.

*برای تهیه این دوره روی گزینه “شرکت در این دوره” در زیر کلیک کنید.

جزئیات مربوط به دوره آموزش Reading آیلتس
تعداد جلسات: 19 جلسه
مدت زمان دوره: 8 ساعت و 8 دقیقه
مدرس دوره: خانم مهری یوسف پور
نوع فایل دریافتی: mp4
شهریه دوره: 229000 تومان
پرداخت هزینه به صورت آنلاین:

 

*پس از پرداخت مبلغ دوره علاوه بر اینکه لینک های دانلود در وب سایت برای شما نمایش داده خواهند شد، این لینک های دانلود را از طریق آدرس ایمیل ثبت شده ی شما برای خرید دریافت خواهید کرد.

 

 

مطالب مرتبط:

دوره ویدئویی آموزش مهارت Writing آزمون آیلتس

دوره ویدئویی آموزش مهارت Writing آزمون آیلتس

دوره ویدئویی آموزش مهارت Listening آزمون آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *