دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب Longman Academic Writing Series 2

کتاب Longman Academic Writing Series 2 دومین کتاب از این مجموعه است که همانطور که می توانید توسط انتشارات پیرسون برای کمک به مهارت نوشتاری زبان آموزان به چاپ رسیده است و دارای 5 سطح می باشد. مجموعه Longman Academic Writing Series برای آن دسته از زبان آموزانی مناسب می باشد که می خواهند از مهارت نوشتاری خود در محیط های آکادمیک استفاده نمایند. سطح 2 که این پست نیز متعلق به آن می باشد برای افرادی مناسب است که کمی از مباحث پایه ای مرتبط با مهارت نوشتاری را فرا گرفته اند و اکنون می خواهند یادگیری خود را برای فراگیری ادامه مباحث سطح 1 ادامه دهند.

کتاب Longman Academic Writing Series 2 نسبتا پایه ای مرتبط با مهارت نوشتن آکادمیک را به زبان آموزانی که این کتاب را مطالعه می کنند آموزش می دهد و در کتاب های بعدی مباحث پیشرفته و پیچیده تر در خصوص مهارت نوشتاری آکادمیک ارائه می شود. در این کتاب زبان آموزان به طور کلی با نحوه سازماندهی پاراگراف ها، ساختار جملات، مباحث گرامری مربوط به این نوع مهارت نوشتاری، فرآیند نوشتار… آشنا می شوند. مثلا در فصل اول مباحثی که آموزش داده می شود عبارتند از: استفاده از سوالات و یادداشت برداری برای برای گرفتن ایده در خصوص نوشتن، شناسایی کردن هر سه بخش یک پاراگراف، استفاده از ساختار صحیح پاراگراف نویسی، تشخیص دادن فاعل، فعل و مفعول در جملات کامل، بهره بردن از 6 قانون بزرگ نویسی، کار کردن با جملات ساده و نوشتن , ویرایش کردن پاراگرافی که یک شخص را توصیف می کند.

فایل PDF ویرایش سوم کتاب Longman Academic Writing Series 2 را می توانید در زیر به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

دانلود کتاب Longman Academic Writing Series 2 (حجم: 23 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

کتاب Longman Academic Writing Series 1

دانلود کتاب Longman Academic Writing Series 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *