دوره گرامر

دانلود کتاب Longman Academic Writing Series 1

کتاب Longman Academic Writing Series 1 اولین کتاب از این مجموعه 5 سطحی است که توسط انتشارات پیرسون برای کمک به مهارت نوشتاری زبان آموزان به چاپ رسیده است، زبان آموزانی که می خواهند از مهارت نوشتاری خود در محیط های آکادمیک استفاده نمایند. این کتاب برای زبان آموزانی مناسب است که دانش زیادی در خصوص مهارت نوشتاری آکادمیک ندارند.

کتاب Longman Academic Writing Series 1 مباحث ابتدائی مرتبط با مهارت نوشتن آکادمیک را به مخاطبان خود آموزش می دهد و در کتاب های بعدی مباحث پیشرفته و پیچیده تر را به زبان آموزانی که از این مجموعه استفاده می کنند آموزش می دهند. در این کتاب زبان آموزان نحوه نوشتن جملات و پاراگراف را می آموزند، برای این منظور مباحث مرتبط با مهارت نوشتاری که در این خصوص یادگیری آنها کمک زیادی به زبان آموزان می کند آموزش داده می شوند، مباحثی مثل فرمت نوشتن، استفاده از topic sentence در پاراگراف ها، نحوه شناسایی کردن و نوشتن supporting ideas… علاوه بر این حتی به نکات گرامری که به زبان آموزان در خصوص نوشتن کمک زیادی می کنند نیز پرداخته می شود.

فایل PDF ویرایش دوم کتاب Longman Academic Writing Series 1 را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

دانلود کتاب Longman Academic Writing Series 1 (حجم: 80 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب تاپ ناچ

کتاب Longman Academic Writing Series 3

دانلود کتاب Longman Academic Writing Series 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *