سه‌شنبه , 16 آگوست 2022

دانلود کتاب Visual Writing

کتاب Visual Writing یکی از کتاب های آموزش مهارت رایتینگ به شیوه بصری می باشد که توسط انتشارات لرنینگ اکسپرس تهیه و منتشر شده است. در این کتاب از شکل های خاص و ویژه ای استفاده شده تا به شما نحوه نگارش صحیح و نیز اصول و قواعدی که باید برای نوشتن رعایت کنید آموزش داده شود. تشبیه اجزای رایتینگ به شکل های مختلف، استفاده از نقشه ها و مپ های آموزشی، نمودار های شاخه و برخی شکل های دیگر از ابزار هایی هستند که در آموزش مهارت رایتینگ به شما کمک بسیاری می کنند.
این کتاب دارای شش درس می باشد که در هر یک مطالب مختلفی در خصوص نگارش به شما یاد داده می شود. در درس اول بر روی اهمیت نظم و ترتیب اجزای نوشته تاکید می شود. درس دوم ابزاری را به شما معرفی نموده و در اختیارتان قرار می دهد که با بهره گیری از آنها متن منظم تر و بهتری خواهید نوشت. دروس سوم و چهارم با استفاده از جلوه های بصری به شما یاد آوری می کنند چه نکاتی در نگارش متن باید در نظر گرفته شود. ویژگی هایی که باعث می شوند متن شما خوب یا بد جلوه کند در درس پنجم مورد بررسی قرار می گیرد و در درس ششم با چالش های رایتینگ و ریدینگ مواجه خواهید بود.
کتاب Visual Writing می تواند در حداقل زمان ممکن بسیاری از اصول مهم نگارش را به شما آموزش دهد. فایل PDF این کتاب را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

دانلود فایل PDF کتاب Visual Writing (حجم: 1 مگابایت)

 

مطالب مرتبط:

دانلود رایگان کتاب Writing Games

دانلود رایگان کتاب Spelling Secrets

دانلود رایگان کتاب Writing better English

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.