دوشنبه , 18 اکتبر 2021

دانلود کتاب های English for Careers Medicine

مجموعه English for Careers – Medicine مجموعه ای دو سطحی است که زبان انگلیسی مربوط به حوزه پزشکی را آموزش می دهد و توسط انتشارات آکسفورد منتشر گردیده است. سطح کتاب برای زبان آموزان متوسط تا پیشرفته مناسب می باشد.

هر سطح از مجموعه English for Careers – Medicine شامل 12 درس است که موضوعات مختلفی را پوشش می دهد. سطح اول شامل موضوعاتی مانند پزشکی عمومی، تجویز دارو در بیمارستان، ارتباط پزشک و بیمار، والدین و درمان کودکان، روانپزشکی، دادن خبر فوت، کار تیمی و … می باشد. و سطح دوم از این مجموعه به موضوعاتی نظیر تصادف و درمان اضطراری، پزشکی ورزشی، پزشکی زایمان، مراقبت از سالمندان، پوست و مو، جراحی، قلب، دستگاه تنفس، بیماری های گرمسیری و فناوری در پزشکی می پردازد.

پس از شش درس اول کتاب، بانک درک مطلب (Reading Bank) وجود دارد که شامل دوازده متن درک مطلب می باشد. هر یک از متن ها سوالاتی دارند که به زبان آموز در فهم و درک بیشتر متن کمک می کنند. در انتهای کتاب بخشی به نام Speaking Activities وجود دارد که شامل تمرین هایی برای تقویت صحبت و مکالمه میان پزشکان و بیماران می باشد.

بخش Grammar Reference مرجعی فوق العاده برای مرور و تمرین گرامر های مهم موجود در کتاب است. در قسمت Listening Scripts نیز متن فایل های صوتی موجود در کتاب را مشاهده خواهید کرد. یک واژه نامه (Glossary) در پایان کتاب قرار دارد که تمامی واژگان مهم و ضروری که مربوط به پزشکان و بیماران در آن گنجانده شده اند.

بخش It’s my job بخشی از زندگی افرادی است که در حوزه پزشکی فعالیت دارند. این بخش ها براساس مصاحبه های واقعی هستند. بخش Signs and Symptoms بر روی بیماری های رایج مرتبط با هر یونیت خاص تمرکز دارد. این بخش واژگان ضروری را به زبان آموزان آموزش می دهد تا به راحتی بتوانند نشانه هایی را از بیماری ها بیان نمایند. در سطح دوم تاکید بیشتری بر روی مهارت های Listening و Speaking شده است.

مجموعه English for Careers – Medicine برای پزشکان و پرستارانی که قصد برقراری ارتباط با بیماران و همکارانشان به زبان انگلیسی را داشته باشند بسیار مناسب می باشد. این دوره از شاخه های مختلف علم پزشکی مطالبی را دربر دارد که منجر به افزایش مهارت های ارتباطی و نیز ایجاد اطلاعات زمینه ای در خصوصی موارد خاص پزشکی می شود. این دوره اصطلاحات تخصصی پزشکی را برای ایجاد ارتباطی موثر آموزش می دهد.

 

هر سطح از این مجموعه شامل کتاب دانش آموز (Student’s Book)، فایل های صوتی کتاب دانش آموز و کتاب معلم (Teacher’s Book) می باشد. تمامی اجزای هر دو سطح را می توانید به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود کتاب دانش آموز English for Careers – Medicine 1 (حجم: 27 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز (حجم: 37 مگابایت)

دانلود کتاب معلم – Teacher’s Book (حجم: 88 مگابایت)

 

 

 

دانلود کتاب دانش آموز English for Careers – Medicine 2 (حجم: 117 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز (حجم: 52 مگابایت)

دانلود کتاب معلم – Teacher’s Book (حجم: 81 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب های English for Careers – Tourism 1, 2, 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *