دوشنبه , 18 اکتبر 2021

دانلود کتاب Check your English Vocabulary for Medicine

کتاب Check your English Vocabulary for Medicine کتابی شامل واژگان و اصطلاحات علم پزشکی است و برای افرادی که در حوزه پزشکی فعالیت دارند به نگارش درآمده است. تمرین ها و سوالات این کتاب برگرفته از A & C Black Dictionary of Medical Terms ویرایش چهارم هستند. این کتاب یکی از کتب مجموعه Check your English Vocabulary می باشد که در وب سایت نیز قابل دانلود هستند (برای مشاهده لیست به انتهای این پست مراجعه نمایید).

این کتاب مناسب افرادی است که حداقل سطح متوسط از زبان انگلیسی را دارند. یکی از اهداف اصلی این مجموعه قادر ساختن زبان آموز به یادگیری و استفاده از واژگان تخصصی است. این کتاب علاوه بر فهم معنای واژگان هنگام شنیدن و خواندن، این امکان را به زبان آموز می دهد تا به درستی از آن در مکالمه و نگارش استفاده کند، آن را تلفظ کند و در موقعیت های گوناگون از آن استفاده نماید.

تمامی واژگان و تمرین های این کتاب در پنج بخش اصلی دسته بندی شده اند:

بخش اول (Word-building) زبان آموز را تشویق به یادگیری ارتباط میان واژگان هم خانواده می کند. تمامی فعالیت های این بخش به صورت خودخوان است.

بخش دوم (Parts of Speech) بر روی فهم معنا و نیز استفاده درست واژگان از نظر جایگاه گرامری تاکید می کند. فعالیت های این بخش نیز به شکل خود خوان طراحی شده اند.

بخش سوم (Pronunciation) شامل تمرین هایی که به زبان آموز کمک می کند به تلفظ واژگان تسلط یابند. تمرین های این بخش هم به شکل خودخوان و هم به شکل دو نفره هستند.

بخش چهارم (Vocabulary in Context) شامل فعالیت هایی موضوع محور مانند شناسایی بیماری ها از توضیحات شان است.

بخش پنجم (Puzzles and Quizzes) دانش زبان آموز و استفاده از واژگان یاد گرفته شده به شیوه ای جالب بهبود داده می شود.

 

همچنین در انتهای کتاب بخشی به نام Communicative Crosswords قرار دارد که در آن سه جدول وجود دارند و می تواند تمرین مفیدی برای مهارت Speaking باشند. همچنین پاسخ های تمامی تمرینات در بخشی به نام Answer Key در انتهای کتاب قابل استفاده می باشد.

فایل PDF ویرایش سوم این کتاب را می توانید به صورات رایگان از وب سایت دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود رایگان کتاب Check your English Vocabulary for Medicine (حجم: 1 مگابایت)

.

.

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Check Your Vocabulary for IELTS

دانلود کتاب Check Your Vocabulary for TOEFL

کتاب Check your English Vocabulary for TOEIC

دانلود کتاب Check your English Vocabulary for FCE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *