سه‌شنبه , 5 دسامبر 2023
دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب Inside Reading 2 – ویرایش دوم

در پست حاضر کتاب Inside Reading 2 برای دانلود رایگان قرار داده شده است. این کتاب همانطور که می دانید سومین سطح از مجموعه Inside Reading می باشد که برای تقویت مهارت ریدینگ و همچنین افزایش دایره واژگان توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. در اینجا لینک های دانلود کتاب Inside Reading 2 به صورت رایگان ارائه شده اند که از انتهای پست قابل دسترس هستند.

کتاب Inside Reading 2 از 10 بخش موضوعی تشکیل می شود، هر بخش هم از دو متن تشکیل می شود که این متن ها هم در راستای موضوع بخش های مربوطه خود هستند. ترتیب چینش مطالب کتاب Inside Reading 2 به این صورت است که هر بخش در ابتدا برای آماده کردن ذهن زبان مخاطبان خود سوالاتی در خصوص موضوع بخش مربوطه می پرسد و زبان آموزان هم با پاسخ دادن این سوالات می تواند به نوعی آماده سازی ذهنی برای پرداختن به متن اول بخش را پیدا کند. بعد از این سوالات متن  اول بخش وجود دارد و زبان آموز نیز می بایست آن را مطالعه کند و سپس به سوالات پس از آن متن را پاسخ دهد. در هر بخش متن دیگری نیز وجود دارد و قبل و بعد از آن متن هم مثل اولین متن سوالاتی پرسیده شده اند.

در این پست تمامی اجزای کتاب Inside Reading 2 را می توانید به صورت رایگان دانلود نمایید که عبارتند از: فایل PDF کتاب اصلی، فایل های صوتی کتاب اصلی، پاسخنامه تمرینات کتاب، Worksheets و ویدئوهای این کتاب را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

دانلود کتاب اینساید ریدینگ 2

 

لینک های دانلود کتاب Inside Reading 2

در زیر تمامی لینک های دانلود به صورت کاملا مجزا و مشخص ارائه شده اند که براساس نیازتون هر کدام از اجزای این کتاب را می توانید دانلود نمایید.

 

دانلود رایگان کتاب اصلی Inside Reading 2 (حجم: 77 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی این کتاب – دروس 1 تا 5 (حجم: 51 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی این کتاب – دروس 6 تا 10 (حجم: 53 مگابایت)

دانلود پاسخنامه تمرینات این کتاب (حجم: 6 مگابایت)

دانلود Worksheet های این کتاب (حجم: 1 مگابایت)

دانلود فایل های ویدئویی این کتاب (حجم: 117 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Inside Reading 1

دانلود کتاب Inside Reading 3

دانلود کتاب Inside Reading 4

دانلود کتاب Inside Reading Intro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *