سه‌شنبه , 5 دسامبر 2023
دوره گرامر

دانلود کتاب Inside Reading Intro – ویرایش دوم

در پست حاضر کتاب Inside Reading Intro برای دانلود رایگان ارائه شده است. همانطور که می دانید این کتاب اولین سطح از مجموعه 5 سطحی اینساید ریدینگ می باشد که توسط انتشارات آکسفورد برای تقویت مهارت ریدینگ و همچنین افزایش دایره لغات زبان آموزان مخاطب انتشار پیدا کرده است. سطح Intro اولین سطح این مجموعه است و از لحاظ سطح دشواری متن ها و واژگان دارای پایین ترین میزان دشواری است.

کتاب Inside Reading Intro از 10 فصل تشکیل می شود که هر فصل نیز در خصوص موضوع خاصی می باشد. چینش مطالب این کتاب به این صورت می باشد که ابتدای هر فصل برای آماده کردن ذهن مخاطب ابتدا سوالاتی در مورد موضوع درس مربوطه پرسیده می شود. سپس اولین متن ارائه می شود و زبان آموز نیز می بایست این متن را مطالعه نماید و سپس به سوالاتی که در ادامه ارائه شده است و به نوعی برای درک مطلب برای آن متن می باشند پاسخ دهد. در هر درس یک متن دومی نیز ارائه شده است و قبل و بعد از آن متن هم همانند متن اول سوالاتی از مخاطب پرسیده می شود. شما می توانید ابتدا این سوالات را مطالعه نمایید و در صورتی که از پاسخ های خود به آنها اطمینان نداشته باشید می توانید برای چک کردن پاسخ ها به فایل پاسخنامه مراجعه نمایید.

در این پست، کتاب اصلی Inside Reading Intro، فایل های صوتی این کتاب، پاسخنامه تمرینات کتاب، ورک شیت ها و ویدئوهای این کتاب برای دانلود ارائه شده است که همه این موارد را می توانید به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود فایل PDF کتاب Inside Reading Intro (حجم: 78 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی این کتاب (حجم: 68 مگابایت)

دانلود پاسخنامه تمرینات این کتاب (حجم: 1 مگابایت)

دانلود Worksheet های این کتاب (حجم: 1 مگابایت)

دانلود فایل های ویدئویی این کتاب (حجم: 194 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود Inside Reading 1

دانلود Inside Reading 2

دانلود کتاب های Select Readings

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *