جمعه , 27 ژانویه 2023

دانلود کتاب Inside Reading 3 – ویرایش دوم

در پستی که مشاهده می کنید کتاب Inside Reading 3 برای دانلود رایگان قرار داده شده است که چهارمین کتاب از Inside Reading می باشد، همونطو که می دانید پس از این سطح تنها یک کتاب دیگر از مجموعه اینساید ریدینگ باقی می ماند. مجموعه Inside Reading یکی از بهترین مجموعه هایی است که برای تقویت مهارت درک مطلب در جهان منتشر شده است.

کتاب Inside Reading 3 همانند دیگر کتاب های این مجموعه شامل 10 بخش موضوعی می شود و هر بخش هم از دو متن تشکیل می شود. در خصوص ترتیب مطالب این کتاب در ابتدای هر بخش برای اینکه ذهن مخاطب آمادگی ورود به بخش اصلی که متن ها می باشد را پیدا کند ابتدا سوالاتی در خصوص موضوع مرتبط با بخش مربوطه پرسده شده و از زبان آموزان نیز انتظار می رود به این سوالات پاسخ دهند. بعد از این سوالات متن اول بخش ارائه شده. زبان آموز پس از مطالعه این متن می بایست به سوالات درک مطلبی که پس از این متن آمده پاسخ دهند. در هر بخش از کتاب Inside Reading 3 متن دیگری نیز وجود دارد که سوالاتی قبل و بعد از این متن نیز ارائه شده اند.

در این پست تمامی فایل های مربوط به سطح Inside Reading 3 را می توانید به صورت کاملا رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید، که شامل کتاب اصلی به همراه فایل های صوتی کتاب اصلی، پاسخنامه تمرینات، ورکشیت ها و ویدئوها می شود.

 

 

دانلود فایل PDF کتاب Inside Reading 3 (حجم: 145 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی این کتاب – دروس 1 تا 5 (حجم: 57 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی این کتاب – دروس 6 تا 10 (حجم: 61 مگابایت)

دانلود پاسخنامه تمرینات این کتاب (حجم: 2 مگابایت)

دانلود Worksheet های این کتاب (حجم: 1 مگابایت)

دانلود فایل های ویدئویی این کتاب (حجم: 238 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Inside Reading Intro

دانلود رایگان کتاب Inside Reading 1

دانلود رایگان کتاب Inside Reading 2

دانلود رایگان کتاب Inside Reading 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *