دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب 601Words You Need to Know

کتاب 601Words You Need to Know to Pass Your Exam همانطور که از نامش می توان فهمید برای زبان آموزانی مناسب است که می خواهند روی دایره واژگان خود کار کنند. کلماتی که در این کتاب آموزش داده می شوند برای استفاده در زبان انگلیسی روزمره مناسب نمی باشند و بیشتر در کتاب ها، روزنامه ها، مجلات… کاربرد دارند. همچنین این کتاب برای زبان آموزانی که می خواهند در آزمون های بین المللی مثل SAT, GRE, MAT… شرکت کنند نیز مناسب می باشد.

در کتاب 601Words You Need to Know to Pass Your Exam کلمات در قالب 40 درس یا Lesson آموزش داده می شوند. در هر درس از این کتاب ابتدا کلمات ارائه می شوند، در جلوی هر کلمه تعریف آن نوشته شده است و پس از آن نیز دو جمله به عنوان مثال آورده شده است که در این جملات کلمه مربوطه بکار رفته است و زبان آموز با نحوه استفاده از کلمه آشنا می شوند. همچنین در جلوی هر کلمه تلفظ آن کلمه در قالب علائم فونتیک در پرانتز نوشته شده است. پس از اینکه زبان آموز کلمات هر درس را یاد می گیرد برای محک زدن میزان درک خود از کلمات آن درس می تواند تمریناتی که در ادامه ارائه شده اند را انجام دهد. پاسخ این تمرینات نیز در انتهای کتاب و در قسمتی با نام Answers to Exercises قابل استفاده می باشند.

در صورتی که بخواهید لیست کلماتی که در این کتاب آموزش داده می شوند را مشاهده نمایید می توانید به قسمت Index در انتهای کتاب مراجعه نمایید؛ کلمات در این قسمت براساس حروف الفبای انگلیسی فهرست شده اند. و در نهایت قسمتی تحت عنوان Panorama of Words به ویرایش پنجم این کتاب اضافه شده است که نمونه هایی از جملات روزنامه ها، مجله ها، کتاب ها، تلویزیون و سخنرانی ها که از برخی از کلمات این کتاب در آنها استفاده شده است ارائه شده اند، این بخش به مخاطبان این کتاب کمک می کند که با نحوه هایی که از این کلمات استفاده می شود بیشتر آشنا شوند. فایل PDF مربوط به ویرایش پنجم کتاب حاضر  را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

دانلود کتاب 601Words You Need to Know to Pass Your Exam (حجم: 40 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

علائم فونتیک زبان انگلیسی

بهترین کتاب های آموزش لغت زبان انگلیسی

دانلود کتاب 1100Words You need to Know

دانلود رایگان کتاب 504Absolutely Essential Words

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *