دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب Check your English Vocabulary for FCE

کتاب Check your English Vocabulary for FCE+ مناسب داوطلبانی است که قصد شرکت در آزمون FCE را داشته و می خواهند سطح واژگان خود را برای این آزمون تقویت کنند. تمرین های گوناگونی که در این کتاب آورده شده اند به داوطلب این آزمون کمک می کنند تا روی واژگان مهمی که در بخش های مختلف آزمون نیاز دارد استفاده کند تمرکز داشته باشد. علت نام FCE+ در این کتاب این است که این کتاب برای داوطلبان آزمون CAE که قصد آمادگی در مدت 6 تا 12 ماه را دارند و تمایل به مرور سطح واژگان خود دارند نیز مناسب می باشد.

کتاب Check your English Vocabulary for FCE+ دارای دو بخش است؛ بخش اول بر روی واژگان عمومی مهم آزمون تمرکز دارند (مانند شکل های واژگان، فعل های دو کلمه ای، اسم های مرکب، تبدیل اسم به صفت، حروف اضافه، واژگان متضاد، املا، تبدیل فعل به اسم یا صفت، فعل های رایج و …).

بخش دوم نیز دارای موضوعات رایجی است که معمولاً در آزمون FCE به کار می روند و زبان آموزان اغلب باید راجع به آنها بنویسند یا صحبت کنند. برخی از این موضوعات عبارتند از: ورزش، پول، جغرافیا، رسانه، جرم، هنرها، خرید کردن، غذا و نوشیدنی، …

بخشی به نام Practice Essays در انتهای کتاب قرار دارد که در آن می بایست به سبک نوشتاری آزمون FCE از واژگانی که در کتاب آموخته اید استفاده کرده و متن های مختلفی را بنویسید. هر متن شما می بایست بین 120 تا 180 کلمه باشد و 45 دقیقه هم زمان دارید تا یک متن به این صورت بنویسید. در پایان کتاب Check your English Vocabulary for FCE+ پاسخنامه کاملی قرار گرفته است که پاسخ تمامی تمرین ها در آن به نمایش درآمده اند.

فایل PDF این کتاب را می توانید به صورت رایگان در زیر دانلود نمایید.

 

 

 

دانلود کتاب Check your English Vocabulary for FCE (حجم: 11 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Check Your Vocabulary for IELTS

دانلود کتاب Check Your Vocabulary for TOEFL

کتاب Check your English Vocabulary for TOEIC

دانلود کتاب Check your English Vocabulary for Medicine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *