پنج‌شنبه , 30 مارس 2023

دانلود کتاب های Oxford Word Skills + ویرایش دوم

کتاب های Oxford Word Skills یکی از بهترین مجموعه هایی است که تاکنون برای تقویت دایره واژگان افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند، چاپ شده است. این کتاب ها در سه سطج مقدماتی، متوسط و پیشرفته توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده اند.

هر کتاب از این مجموعه دارای 80 درس است و در هر درس که در مورد یک موضوع خاص است تعدادی کلمه آموزش داده می شود . به طور کلی هر کتاب بیش از 2000 لغت و عبارت را آموزش می دهد. در هر درس تمرین هایی نیز برای تسلط بیشتر زبان آموزان ارائه شده است که پاسخ آنها در انتهای کتاب قرار داده شده است.

در پست حاضر ویرایش اول و ویرایش دوم مجموعه Oxford Word Skills برای دانلود قرار داده شده است. هر دو ویرایش این مجموعه هر کدام شامل سه کتاب می باشند. برای ویرایش اول اولین سطح Basic (پایه)، سطح دوم سطح Intermediate (متوسط) و سطح سوم Advanced (پیشرفته) می باشد. برای ویرایش دوم نام سطح اول به Elementary (مقدمانی) تغییر کرده و نام سطح سوم نیز به Upper-Intermediate – Advanced (متوسط رو به بالا تا پیشرفته) تغییر پیدا کرده است. برای ویرایش دوم در حال حاضر تنها فایل PDF هر سطح برای دانلود ارائه شده است، اما برای ویرایش اول علاوه بر فایل PDF هر سطح نرم افزار آن سطح نیز برای دانلود ارائه شده است که شامل فایل های صوتی کلماتی که آموزش داده می شود نیز می باشد. در نظر داشته باشید که نرم افزار این مجموعه روی کامپیوتر / لپ تاپ قابل اجرا می باشد. همه این کتاب ها را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

Oxford Word Skills improves students’ vocabulary and vocabulary learning skills. Short, clear presentations and lots of opportunity for practice give students the confidence to use new vocabulary. 80 units at each level mean they cover a huge range of topics and everyday situations. Extra practice and interactive activities on CD-ROM.
 .

 

دانلود ویرایش دوم Oxford Word Skills

 

 

دانلود کتاب Oxford Word Skills Elementary (حجم: 57 مگابایت)

 

 

 

دانلود کتاب Oxford Word Skills Intermediate (حجم: 41 مگابایت)

 

 

 

دانلود کتاب Oxford Word Skills Upper-Intermediate-Advanced (حجم: 65 مگابایت)

 

 

دانلود ویرایش اول Oxford Word Skills

 

 

دانلود فایل pdf کتاب Oxford Word Skills Basic (حجم: 78 مگابایت)

دانلود نرم افزار این کتاب – CD-ROM (حجم: 116 مگابایت)

 

 

دانلود فایل pdf کتاب Oxford Word Skills Intermediate (حجم: 35 مگابایت)

دانلود نرم افزار این کتاب – CD-ROM (حجم: 232 مگابایت)

 

 

دانلود فایل کتاب Oxford Word Skills Advanced (حجم: 28 مگابایت)

دانلود نرم افزار این کتاب – CD-ROM (حجم: 116 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

کلمات پرکاربرد انگلیسی

کتاب اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

دانلود کتاب Vocabulary for IELTS

دانلود کتاب Collins Vocabulary for IELTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *