دوشنبه , 22 جولای 2024
دوره گرامر

دانلود کتاب های Oxford Word Skills + ویرایش دوم

کتاب های Oxford Word Skills یکی از بهترین مجموعه هایی است که تاکنون برای تقویت دایره واژگان افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند، چاپ شده است. این کتاب ها در سه سطج مقدماتی، متوسط و پیشرفته توسط انتشارات آکسفورد براساس انگلیسی بریتیش منتشر شده اند. در این پست امکان دانلود کتاب Oxford Word Skills به صورت رایگان فراهم شده است.

هر کتاب از این مجموعه Oxford Word Skills دارای 100 درس (برای ویرایش اول 80 درس) است و در هر درس که در مورد یک موضوع خاص است تعدادی کلمه آموزش داده می شود . به طور کلی هر کتاب بیش از 2000 لغت و عبارت را آموزش می دهد. در هر درس تمرین هایی نیز برای تسلط بیشتر زبان آموزان ارائه شده است که پاسخ آنها در انتهای کتاب قرار داده شده است. همچنین در پایان کتاب بخشی با عنوان Word List وجود دارد که تمامی واژگانی که در تمامی دروس هر کتاب آموزش داده شده اند به ترتیب حروف الفبای انگلیسی مرتب شده اند و شماره صفحه هر کلمه هم جلوی آن نوشته شده است. بنابراین اگر در هر یک از این کتاب ها دنبال کلمه بخصوصی باشید می توانید در این قسمت از هر کتاب آن کلمه را پیدا کنید.

در پست حاضر ویرایش اول و ویرایش دوم کتاب های Oxford Word Skills برای دانلود قرار داده شده است. هر دو ویرایش این مجموعه هر کدام شامل سه کتاب می باشند. برای ویرایش اول اولین سطح Basic (پایه)، سطح دوم سطح Intermediate (متوسط) و سطح سوم Advanced (پیشرفته) می باشد. برای ویرایش دوم نام سطح اول به Elementary (مقدمانی) تغییر کرده و نام سطح سوم نیز به Upper-Intermediate – Advanced (متوسط رو به بالا تا پیشرفته) تغییر پیدا کرده است. برای ویرایش دوم در حال حاضر تنها فایل PDF هر سطح برای دانلود ارائه شده است، اما برای ویرایش اول علاوه بر فایل PDF هر سطح نرم افزار آن سطح نیز برای دانلود ارائه شده است که شامل فایل های صوتی کلماتی که آموزش داده می شود نیز می باشد. در نظر داشته باشید که نرم افزار این مجموعه روی کامپیوتر / لپ تاپ قابل اجرا می باشد. همه این کتاب ها را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

دانلود کتاب Oxford Word Skills ویرایش دوم

در ادامه این پست لینک های دانلود برای کتاب Oxford Word Skills برای دانلود رایگان قرار داده شده اند. این لینک های دانلود متعلق به ویرایش دوم است که در حال حاضر جدیدترین ویرایش این کتاب ها می باشند. برای هر سطح از این مجموعه فایل PDF کتاب با کیفیت بالا به صورت رایگان برای دانلود ارائه شده است.

 

دانلود کتاب Oxford Word Skills Elementary ویرایش سوم

 

دانلود فایل PDF کتاب Oxford Word Skills Elementary (حجم: 57 مگابایت)

 

 

دانلود کتاب Oxford Word Skills Intermediate ویرایش سوم

 

دانلود فایل PDF کتاب Oxford Word Skills Intermediate (حجم: 41 مگابایت)

 

 

کتاب Oxford Word Skills Upper-Intermediate-Advanced

 

دانلود سطح Oxford Word Skills Upper-Intermediate-Advanced (حجم: 65 مگابایت)

 

 

دانلود ویرایش اول کتاب های Oxford Word Skills

در زیر لینک های دانلود کتاب Oxford Word Skills برای ویرایش اول به صورت رایگان ارائه شده است که می توانید به صورت رایگان قابل استفاده می باشند. برای هر سطح فایل PDF کتاب به همراه فایل نرم افزار قابل نصب کتاب برای کامپیوتر برای دانلود قرار داده شده است که در فایل نرم افزار فایل های صوتی مربوط به تلفظ کلمات کتاب هم اضافه شده است.

 

دانلود کتاب Oxford Word Skills Basic

 

دانلود کتاب آکسفورد ورد اسکیلز بیسیک (حجم: 78 مگابایت)

دانلود نرم افزار این کتاب – CD-ROM (حجم: 116 مگابایت)

 

کتاب Oxford Word Skills Intermediate ویرایش دوم

 

دانلود کتاب آکسفورد ورد اسکیلز اینترمدییت (حجم: 35 مگابایت)

دانلود نرم افزار این کتاب – CD-ROM (حجم: 232 مگابایت)

 

کتاب Oxford Word Skills advanced ویرایش دوم

 

دانلود کتاب آکسفورد ورد اسکیلز ادونسد (حجم: 28 مگابایت)

دانلود نرم افزار این کتاب – CD-ROM (حجم: 116 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

کتاب Top Notch

کتاب Family and Friends

دانلود کتاب Inside Reading 2

دانلود کتاب Vocabulary for IELTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *