پنج‌شنبه , 29 فوریه 2024
دوره گرامر

دانلود رایگان کتاب Inside Reading 1 – ویرایش دوم

در پستی که ملاحظه می کنید کتاب Inside Reading 1 برای دانلود رایگان قرار داده شده است. این کتاب دومین سطح از مجموعه 5 سطحی Inside Reading می باشد که برای تقویت مهارت ریدینگ و همچنین افزایش دایره واژگان زبان آموزانی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند انتشار پیدا کرده است. برای دانلود کتاب Inside Reading 1 به انتهای همین صفحه مراجعه نماید.

کتاب Inside Reading 1 شامل 10 بخش موضوعی می شود، که طبیعتا هر بخش به موضوع مشخصی اختصاص داده شده است. ترتیبی که براساس آن مطالب این کتاب ارائه شده است به این صورت است که هر بخش در ابتدا برای آماده کردن ذهنی زبان آموز سوالاتی در خصوص موضوع بخش مربوطه می پرسد. بعد از این سوالات اولین متن آن بخش ارائه می شود و از مخاطب نیز انتظار می رود این متن را مطالعه کند و سپس به سوالات درک مطلبی که در ادامه آورده شده اند پاسخ دهد. در هر بخش متن دیگری نیز آورده شده است و قبل و بعد از آن متن هم مثل متن نخست سوالاتی پرسیده شده است. پیشنهاد می شود ابتدا این سوالات را مطالعه نمایید و سعی کنید به آنها پاسخ دهید. در صورتی که از پاسخ های خود به این سوالات مطمئن نیستید می توانید برای چک کردن پاسخ های خود به فایل پاسخنامه تمرینات کتاب مراجعه نمایید.

در پست حاضر علاوه بر کتاب اصلی Inside Reading 1، موارد دیگر از جمله فایل های صوتی کتاب اصلی، پاسخنامه تمرینات کتاب، Worksheets و ویدئوهای این کتاب را می توانید به صورت رایگان از وب سایت زبان امید دانلود نمایید.

 

 

دانلود Inside Reading 1

 

لینک های دانلود کتاب Inside Reading 1

لینک های دانلود برای inside Reading 1 در زیر قرار داده شده است. هر کدام از اجزای این سطح به صورت مجزا مشخص شده است که کار دانلود را راحت تر می کند. هیچکدام از فایل ها دارای پسورد نمی باشند.

 

دانلود کتاب Inside Reading 1 (حجم: 163 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی این کتاب (حجم: 95 مگابایت)

دانلود پاسخنامه تمرینات این کتاب (حجم: 1 مگابایت)

دانلود Worksheet های این کتاب (حجم: 2 مگابایت)

دانلود فایل های ویدئویی این کتاب (حجم: 143 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

دانلود کتاب Inside Reading 4

دانلود کتاب Inside Reading Intro

دانلود کتاب Inside Reading 2 ویرایش دوم

دانلود کتاب Inside Reading 3 ویرایش دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *