سه‌شنبه , 5 دسامبر 2023
دوره گرامر

دانلود کتاب Inside Reading 4 – ویرایش دوم

در پستی که مشاهده می کنید کتاب Inside Reading 4 (به فارسی اینساید ریدینگ) برای دانلود رایگان قرار داده شده است که همانطور که می دانید آخرین کتاب از مجموعه 5 سطحی اینساید ریدینگ می باشد. زبان آموزی که می خواهد روی این کتاب کار کند باید سطح مهارت درک مطلب او متوسط رو به بالا باشد، و بعد از اتمام این کتاب انتظار می رود که سطح مهارت درک مطلب زبان آموز به سطح پیشرفته ارتقا یابد.

کتاب Inside Reading 4 هم مثل 4 کتاب قبلی مجموعه اینساید ریدینگ شامل 10 بخش موضوعی است که طبیعتا هر بخش به موضوع مشخصی اختصاص یافته است. در هر بخش دو متن برای تمرین وجود دارد که در واقع جزء بخش های اصلی کتاب برای تقویت مهارت درک مطلب می باشند. نحوه استفاده از کتاب Inside Reading 2 به این صورت است که قبل از هر یک از دو متن هر بخش سوالاتی ارائه شده است که زبان آموز با پاسخ دادن به آنها می تواند آمادگی ذهنی کافی برای پرداختن به متن ها را بدست آورد. پس از هر متن نیز سوالاتی در خصوص متن مربوطه پرسیده شده است و زبان آموز می تواند با پاسخ دادن به این سوالات متوجه شود که تا چه حدی متن های هر بخش را درک کرده است.

در اینجا تمامی فایل های کتاب Inside Reading 2 که مربوط به ویرایش دوم هستند برای دانلود رایگان ارائه شده اند که عبارتند از: فایل PDF کتاب، فایل های صوتی کتاب، پاسخنامه تمرینات کتاب، Worksheets و ویدئوهای این کتاب.

 

 

.

دانلود فایل PDF کتاب Inside Reading 2 (حجم: 140 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی این کتاب – دروس 1 تا 5 (حجم: 61 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی این کتاب – دروس 6 تا 10 (حجم: 72 مگابایت)

دانلود پاسخنامه تمرینات این کتاب (حجم: 1 مگابایت)

دانلود Worksheet های این کتاب (حجم: 1 مگابایت)

دانلود فایل های ویدئویی این کتاب (حجم: 341 مگابایت)

 

 

مطالب مرتبط:

کتاب Oxford Word Skills

دانلود کتاب Inside Reading 2

دانلود کتاب Inside Reading 3

دانلود کتاب Inside Reading Intro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *